DD StratLab

Strateegialoome

Oleme grupp noori aktiivseid inimesi, kes oskavad luua arutelukeskkondi, kus on hea mõelda strateegiliselt ning leida viise oma organisatsiooni mõju kasvatamiseks.

Martin A. Noorkõiv

Martin on DD tegevjuht ja kodanikuaktivist, kes on aidanud käivitada erinevaid algatusi - TEDxTartu konverentsidest OLE ROHKEM liikumiseni. Lisaks tööle Domus Dorpatensises juhib ta Vabaühenduste Liidu ja Üliõpilaskonna Sihtasutuse nõukogu. Mõtlemise arengut on toetanud bakalaureuse haridus majandusteaduses ja magister kommunikatsioonis.

Kaspar Kruup

Margot Möller

Kärt Lehis

Toomas Tuul

Heidi Maiberg

Diana Lõhmus

Angela Ader

Henri Kõiv

DD StratLab on osa Teaduse ja Kultuuri Sihtasutusest Domus Dorpatensis (DD). DD on iseseisev mittetulunduslik vabaühendus, mis tegutseb Tartu kesklinnas. Lisaks DD StratLabile teeme ka DD Akadeemia nimelist tasuta arenguprogrammi tudengitele.


2002

Asutasid Bonni ülikooli professor Alexander von Rücker, Columbia ülikooli professor Jenik Radon ja Balti Ehitismälestiste Edendamise Ühingu esimees Nils Hollberg Domus Dorpatensise.

2010

Algasid tegevused (alguses erinevate ürituste korraldus, hiljem koolitusprogrammid), millest kujunes välja tudengite arenguprogramm DD Akadeemia.

2018

Käivitas DD Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toel DD StratLabi alt koolitus-, esinemis-, modereerimis- ja nõustamisteenuse pakkumise ühiskondliku missiooniga organisatsioonidele.


Meie meeskond

Martin
Martin A. Noorkõivmartin@ddakadeemia.ee

Toomas
Toomas Tuultoomas@ddakadeemia.ee

Kaisa
Kaisa Jõgevakaisa@ddakadeemia.ee

diana
Diana Lõhmusdiana@ddakadeemia.ee

kärt
Kärt Lehiskart@ddakadeemia.ee

Margot
Margot Möllermargot@ddakadeemia.ee