DD StratLab

Meie tiim

Oleme grupp aktiivseid eestvedajaid, kes oskavad luua selliseid arutelukeskkondi, kus on hea mõelda strateegiliselt ning leida viise oma organisatsiooni arendamiseks. Aitame oma klientidel tuvastada kitsaskohti ja leida nende lahendamiseks kõige mõjusamaid viise.

Reelika Alunurm

TEGEVJUHT

Reelika on DD StratLabi eestvedaja ja endine PwC vanemkonsultant. Varasemalt on juhtinud OLE ROHKEM liikumise juures organisatsioonide arenguprogrammi, aidanud käima lükata organisatsioonide koostöövõrgustikku ja juhtinud erinevaid algatusi. Reelika huvitub eelkõige strateegilisest juhtimisest, meeskonnatööst ja teeb oma doktoritööd teemal ettevõtete-ülikoolide koostöö teemal. 

Martin A. Noorkõiv

Konsultant

Martin on Domus Dorpatensise tegevjuht ja kodanikuaktivist, kes on aidanud käivitada erinevaid algatusi – TEDxTartu konverentsidest OLE ROHKEM liikumiseni. Lisaks DD tööle juhib ta Vabaühenduste Liidu ja Üliõpilaskonna Sihtasutuse nõukogu. Majanduse bakalaureuse ja kommunikatsiooni magistrikraadi järel omandab Martin doktorikraadi uurides jätkusuutlike siirete saavutamise võimalikkust.

Angela Ader

KONSULTANT

Angela töötab Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskuses spetsialistina. Selle kõrvalt on ta toetanud mitmete kolmanda sektori algatuste õnnestumist – TEDxTartu, SINA, Kodanikuühiskonna Nädal. Strateegilises plaanis peab ta tähtsaks inimesi, kes organisatsiooni strateegiat ellu viivad, seega aitab meeskonnatöö, juhtimise ning ensearengu teemadel – et ühiselt saavutada suurem mõju.

Kaisa Jõgeva

Konsultant

Kaisa on DD Akadeemia programmi arendaja ja läbiviija. Usub, et kõik probleemid on lahendatavad, kui neile süsteemselt läheneda ning koostöö võimalusi leida. Psühholoogiaõpingutest kannustatuna tegeleb kirglikult leidmaks võimalusi, kuidas inimkäitumise-alaseid teadmisi erinevates valdkondades rakendada ning õppimiseks head keskkonda arendada.

Toomas Tuul

KONSULTANT

Toomas on DD Akadeemia programmijuht. Igapäevaselt on ta huviorbiidil (kosmose)tehnoloogia, ajalugu ja inimmõistus. Lisaks täiendab ta end Tartu Ülikoolis psühholoogiat õppides. Toomase kirgedeks on minevik, tulevik ja mustrite leidmine.

Heidi Maiberg

Konsultant

Heidi on maailmaparandaja. Pidev uudishimu probleemide ja süsteemide vastu innustab teda igapäevaselt otsima kestlikke võimalusi nende ennetamiseks ja lahendamiseks. Analüüsivõimet ja kriitilist mõtlemist toetavad religiooniuuringute magistriõpingud Tartu Ülikoolis.

Kärt Lehis

KONSULTANT

Kärt on DD Akadeemia arendaja, kes hindab konkreetsust ja läbimõeldust. Isiklikuks toimimise viisiks on pidev info kogumine, analüüs ja arutelu. Minevikus on Kärt modereerinud paneele ja grupiarutelusid ja toimetanud Maailmamuutja veebiajakirja. Inimkesksele mõtlemisele aitab kaasa töö Taxifys. Lisateadmisi on Kärt kogunud Tartu Ülikoolis kommunikatsiooni ja Eesti Maaülikoolis bioloogia bakalaureuse- ja magistriõppes.

Domus Dorpatensis

Tutvu meie organisatsiooniga

Võta meiega ühendust

Aitame teil esmalt mõtestada oma vajadusi ning alles siis teeme omapoolse pakkumise lähtuvalt individuaalsetest väljakutsetest.