DD StratLab

Meie tiim

Oleme grupp aktiivseid eestvedajaid, kes oskavad luua selliseid arutelukeskkondi, kus on hea mõelda strateegiliselt ning leida viise oma organisatsiooni arendamiseks. Aitame oma klientidel tuvastada kitsaskohti ja leida nende lahendamiseks kõige mõjusamaid viise.

Reelika Alunurm

TEGEVJUHT

Reelika on DD StratLabi eestvedaja ja endine PwC vanemkonsultant. Varasemalt on juhtinud OLE ROHKEM liikumise juures organisatsioonide arenguprogrammi, aidanud käima lükata organisatsioonide koostöövõrgustikku ja juhtinud erinevaid algatusi. Reelika huvitub eelkõige strateegilisest juhtimisest, meeskonnatööst ja teeb oma doktoritööd teemal ettevõtete-ülikoolide koostöö teemal Tartu Ülikoolis.

Martin A. Noorkõiv

Konsultant

Martin on Domus Dorpatensise tegevjuht ja kodanikuaktivist, kes on aidanud käivitada erinevaid algatusi – TEDxTartu konverentsidest OLE ROHKEM liikumiseni. Lisaks DD tööle on ta ka Vabaühenduste Liidu ja Üliõpilaskonna Sihtasutuse nõukogudes. Majanduse bakalaureuse ja kommunikatsiooni magistrikraadi järel omandab Martin doktorikraadi Tartu Ülikoolis uurides jätkusuutlike siirete saavutamise võimalikkust.

Joanna Kurvits

Konsultant

Joanna töötas varasemalt Haridus- ja Teadusministeeriumis noortevaldkonna peaeksperdina ning Eesti Üliõpilaskondade Liidus avaliku poliitika spetsialistina. Enne seda juhtis Joanna Üliõpilaskonna Sihtasutust ning tegeles Tartu tudengiorganisatsioonide arendamisega. Joannat huvitavad inimeste juhtimist, strateegilist juhtimist ning noorte arengut puudutavad teemad ja probleemid. Ta omandab magistrikraadi erialal “Muutuse juhtimine ühiskonnas” Tartu Ülikoolis.

Meri Külm

KONSULTANT

Meri töötab igapäevaselt Tartu Ülikooli Rakendusuuringute keskuses analüütikuna. Lisaks on ta DD personalijuht ja on viinud läbi DD Akadeemia programmi. Meri on väga põnevil kui saab töötada keskkonnateemaliste organisatsioonidega. Ta omandab magistrikraadi sotsioloogias Helsingi ülikoolis.

Kaisa Jõgeva

Konsultant

Kaisale pakuvad huvi muutused ja nendega kohanemine, demokraatia arendamine, teadmusjuhtimine, kliima- ja keskkond ning haridusinnovatsioon. Aga ka laiemalt süsteemid ja siirdeprotsessid ühiskonnas ning kuidas inimkäitumise-alaseid teadmisi erinevates valdkondades rakendada. Kaisal on bakalaureusekraad psühooloogias ja magistrikraad erialal “Muutuste juhtimine ühiskonnas” Tartu Ülikoolist ning hetkel omandab ta doktorikraadi demokraatiauuringutes.

Meie vabakutselised

Hannes Leinola

Konsultant

Hannes töötab Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinikus. Ta tegeleb DD juures ka kommunikatsiooniga ja on varasemalt olnud DD
Akadeemia läbiviija. Hannese lemmikteema on

inimkesksete organisatsioonide ehitamine.

Angela Ader

KONSULTANT

Angela töötab Tartu Kultuuripealinna 2024 programmijuhina. Selle kõrvalt on ta toetanud mitmete kolmanda sektori algatuste õnnestumist – TEDxTartu, SINA, Kodanikuühiskonna Nädal. Strateegilises plaanis peab ta tähtsaks inimesi, kes organisatsiooni strateegiat ellu viivad, seega aitab meeskonnatöö, juhtimise ning ensearengu teemadel – et ühiselt saavutada suurem mõju.

Toomas Tuul

KONSULTANT

Toomas töötab Elva gümnaasiumis õpetajana ja on DD Akadeemia programmijuht. Igapäevaselt on ta huviorbiidil (kosmose)tehnoloogia, ajalugu ja inimmõistus. Toomasel on magistrikraad Tartu Ülikoolist teemal “Muutuste juhtimine ühiskonnas”. Toomase kirgedeks on minevik, tulevik ja mustrite leidmine.

Heidi Maiberg

Konsultant

Heidi töötab kommunikatsioonijuhina TÜ Aasia keskuses. Varasemalt on ta kiirendanud Arengukoostöö Ümarlaua tegevusi ja koordineerinud varjupaigavaldkonna tiimi tööd Siseministeeriumis. Vabal ajal uurib deradikaliseerumise meetodite mõju Royal Holloway University of Londoni doktorantuuris.

Domus Dorpatensis

Tutvu meie organisatsiooniga

Võta meiega ühendust

Aitame teil esmalt mõtestada oma vajadusi ning alles siis teeme omapoolse pakkumise lähtuvalt individuaalsetest väljakutsetest.