Warning: Undefined array key 0 in /data05/virt43265/domeenid/www.dd.foundation/stratlab/wp-content/themes/modern/includes/frontend/class-assets.php on line 132
Meie protsess - DD StratLab

Meie protsess

Kõigi meie projektide tuumaks on rätsepalahendused, mis on loodud kliendiga koostöös iga projekti jaoks eraldi. Samal ajal on kõigi projektide aluseks meie põhimõtteline lähenemisviis.

1

Mida tegelikult vaja on?

Enamus probleeme on keerulised. Seepärast ei pruugi organisatsioonid meie poole pöördudes kohe teada, mis see on, mida neil täpsemalt meilt vaja on.

Meie protsessi esimeseks etapiks on vestlus tellijaga, et mõista tegelikku probleemi ja vajadust ning alles siis pakume välja oma lahendusviisi.

Strateegia on alati keskmes

Ükskõik milles töö seisneb – kui me töötame organisatsiooniga, siis me püüame mõista selle organisatsiooni strateegiat. Kõik muu peaks sellest lähtuma ning kui tellijal ei ole endal tegelikult strateegia osas pilt selge, siis aitame esmalt selle selguse leida.

2

3

Arutelu on kuningas

Arengukava, SWOT, disainmõtlemine ja kõik teised strateegitööriistad on lihtsalt vahendid. Strateegialoome on mõtlemine ja spetsiifilisemalt – see on koos mõtlemine. 

Seepärast on meie teenuste tuumas töötoad, kus loome viljaka keskkonna juhtkonna aruteluks, kus küsime raskeid küsimusi, et jõuda päriselt kasulike vastusteni.

Võta meiega ühendust

Aitame teil esmalt mõtestada oma vajadusi ning alles siis teeme omapoolse pakkumise lähtuvalt individuaalsetest väljakutsetest.