Warning: Undefined array key 0 in /data05/virt43265/domeenid/www.dd.foundation/stratlab/wp-content/themes/modern/includes/frontend/class-assets.php on line 132
Testimonials Archive - DD StratLab

MTÜ Nähtamatud Loomad, Kristina Mering

Just tänu DD StratLabi läbimõeldud juhtimisele sujus konverents Food Innovation Summit niivõrd ladusalt. Päevajuht Kärt Lehis sidus ettekandeid täis päeva suurepäraseks tervikuks ning hoidis osalejate tuju ja energiat kõrgel ürituse lõpuni välja. Arutelude moderaator Heidi Maiberg aga hoidis paneliste oskuslikult teemade juures ning teadis täpselt, mida küsida, et esinejate säravaimad ideed välja pääseksid. Kui korraldad suurt, rahvusvahelist üritust, kus professionaalsus ja sujuvus on määrava tähtsusega, soovitame kindlasti DD StratLabi tiimi!
MTÜ Nähtamatud Loomad, Kristina Mering

Tartu loodusmaja, Janika Ruusmaa

DD StratLabi meeskond tegi Tartu loodusmaja juhtimismeeskonnas uuringut aidates meil tuvastada ja lahendada probleeme, millesse olime ise kinni jäänud. Nende küsimused suunasid tegelema sisekaemusega, otsima ebakõlade põhjuseid ning neile lahendusi otsima. Nende pühendunud ja professionaalne suhtumine, vaatlused, intervjuud ja tagasiside juhile olid kulda väärt. See oli minu jaoks silmi avav kogemus ning aitas mul ennast ja oma meeskonda paremini mõista. Tänu neile olen ma täna parem juht kui ma olin eile.
Tartu loodusmaja, Janika Ruusmaa

Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Katriin Pannal

Koostöö StratLabiga oli meeldiv. Enne ürituse toimumist oli võimalik kõik detailid läbi rääkida, nende poolt tunti huvi konkreetselt meie vajaduste ja ootuste kohta. Sündmusele rääkima kutsustud kõneleja oli kaasahaarav, konkreetne, lähenes teemale oodatust teise nurga alt, samas viisil, mis pani kaasa mõtlema ning enda esitlusi paremini läbi mõtlema.
Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Katriin Pannal