Warning: Undefined array key 0 in /data05/virt43265/domeenid/www.dd.foundation/stratlab/wp-content/themes/modern/includes/frontend/class-assets.php on line 132
Teenusdisaini koolitus noorteühendustele - DD StratLab

Teenusdisaini koolitus noorteühendustele

Klient:

Projekti tüüp:

Programm

Ühena kõige esimestest DD StratLabi tellimustest toimus Eesti Noorteühenduste Liidu korraldatud teenusdisaini kahepäevane teenuste arendamise programm, kus aitasime noorteühendustel oma teenuseid käivitada.

10 ühendust

Osales hulk motiveeritud organisatsioone, kes soovisid uusi teenuseid luua.

Meie koolitus

Sissejuhatuseks koolitasime disainmõtlemise ja teenuste disainimise teemadel.

Meie mentorid

DD StratLabi poolt aitasid meeskondi 4 mentorit.

Tulemused

Koolituse lõpuks oli reaalselt käivitatud mitu uut teenust.

Eesmärk: Võtsime oma töö peamiseks eesmärgiks saavutada osalejatega programmi lõpuks võimalikult reaalne tulemus ning selle ka saavutasime – mitu osalevat organisatsiooni olid kahe päeva lõpuks juba esimesed reaalsed tellimused saanud.

Protsess: Ehitasime koolituse üles nii, et algul ladusime tugeva teoreetilise baasi disainmõtlemise ja inimkeskse disaini põhimõtetest ning siis lasime samm-sammult ühiselt astuda praktilisi samme teenuse käivitamise poole.

Meie poolt oli lisaks koolitajale (Martin) kaasas ka kolm mentorit (Reelika, Kaisa ja Toomas), kes käisid mõlema päeva jooksul organisatsioone individuaalselt aitamas.

Fotod: Karin-Liis Tambaum

Tulemus: Käivitati edukalt mitu uut tulu teenivat teenust ning ka tellija ja osalenud organisatsioonid olid meile tänulikud ning leidsid, et koolituspäevadest oli neile kasu.

Projekti tiim:

Martin A. Noorkõiv

PROJEKTIJUHT

Reelika Alunurm

KONSULTANT

Kaisa Jõgeva

KONSULTANT

Toomas Tuul

KONSULTANT

Vajaksid ka abi programmiga?

Disainime rätsepalahenduse organisatsiooni vajadustest lähtuvalt. Esmase tellimuse järel teeme tavaliselt kiire videokõne ning pärast seda saadame juba täpsema pakkumuse.